Szukaj w pomocy



Wpisz szukane zagadnienie, np.: serwer DNS
Nie wiesz czego szukać?

Przejrzyj pełną listę FAQ »

UWAGA!



Poniższy opis nie jest w pełni aktualny i odnosi się do rozwiązań w istniejących w serwisie PRV.PL w przeszłości.

W chwili obecnej trwają prace nad aktualizacją m.in. tego opisu i wkrótce zostanie opublikowana nowsza wersja tego opisu.

Jak zaimportować bloga (WordPress)?


Aby zaimportować bloga w WordPressie, trzeba sprawdzić, czy mamy zainstalowaną wtyczkę "WordPress Importer". Aby tego dokonać przechodzimy do panelu administracyjnego WordPressa, przechodzimy do zakładki "Narzędzia", a następnie wybieramy opcję "Import".

Jeżeli przy pozycji "WordPress" widnieje opcja "Uruchom importer" oznacza to, że wtyczka jest zainstalowana, natomiast jeżeli widnieje inny komunikat np. "Zainstaluj teraz" oznacza to, że wtyczka nie jest zainstalowana.

Aby zainstalować wtyczkę należy skorzystać z poniższego opisu »

Gdy już posiadamy zainstalowaną i aktywną wtyczkę, to wybieramy opcję "Uruchom importer", co powoduje przejście do importu.
zobacz też inne opisy zagadnienień w kategorii Wordpress »



Drogi uĹźytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerĂłw w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerĂłw w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.