Nick:Gut3k Dodano:2005-11-05 13:13:50 Wpis:GG
Nick:jiNus Dodano:2005-11-04 16:16:59 Wpis:nice proxic ladny coverage:D
Nick:ProX Dodano:2005-11-04 09:48:33 Wpis:W Nowym Targu bylem 5 moja grupa przedstawia sie nastepujaco
Electro
ProX
Sailer
Lolek :D
Z grupy wyszedlem z 3 zwyciestwami drugi byl sailer ktory po bardzoe emocjonujacym meczu z Electro na dm6 zakonczonym po OT 17:16 dla saila
Moim pierwszym przeciwnikiem byl Marc3l ktory zostal mocno zbity na mapach dm6 i pt4 z czego musze sie pochwalic na pt4 ponad 50 z rg na 120 strzalow :P prawdziwy own Nastpena runda av3k bardzo trudny przeciwnik 1st mapa ztn wyrownana gra w pierwszych minutach po okolo 7 minuty av3k odskakuje o zaczyna mnie jechac :] przejal mape i nie moglem nic zrobic szczegolnie mi przeszkadzal nudge -20 na lanie :/ ( dowiedzialem sie o tym po mezcu od derala )wynik ponad 20 fragow druga mapa dm6 poczatek nie zpowiadal sie ciekawie dla mnie po 3 minutach 12:0 dla avka przez pewcna chwile chcialem zdobyc chociarz fraga udalo sie i zaczalem w sumie grac lepiej ale av3k farcil nie samowicie z wiekszosci wymian wychodzil z wartiosciami hp oscylujacymi od 1 do 30 :D po dobrej walce przegralem okolo 18 do 37 :D
W LB spotkalem sie z atim tego meczu nie chce mi sie opisywac dobry aim i timing zapewnil mi dosc latwa wygrana mapy dm6 i ztn
Nastepnie v3rb aka s*****alacz mecz na ztn przejdzie do historii moich meczy wygralem 5:3 i zadalem niecale 3k dmg druga mapa pt7 to calkowicie inna v3rb czl sie na niej pewnie i to go zgubilo moje lg 43 :] go poprostu zniszczylo nie mial nic do powiedzenia i po 10 minutach napisal gg
Polfinal lb przeciwnik toxic 1st mapa pt7 nie spodziewalem sie takiego przebiegu meczu toxic zagral bardzo madrze i zaskakujaco i po rownym meczu wygral 3 lub 4 fragami naprawde swietny mecz
mecz na ztn to inna bajka najpierw moje prowadzenie 5:0 pozniej kilka moich bledow i w sumie male doswiadczenie turniejowe i tox remisuje 6:6 pozniej frag za frag toxic obejmuje 1 lub 2 fragowe prowadzenie i okolo 13 przy przewadze 2 fragow dla toxa dochodzi do wymiany na mh zabijam go i zostaje mi 3 hp lece do rl juz biore te small hp 5 i toxic sie respuje wystrzeliwuje kilka naboi z mg i mnie zabija to sie nazywa fart :] no i coz zostalo za malo czasu zeby odrobic te 3 fragi :/ i pisze gg i tak sie konczy moja rozgrywka ;] na tym turnieju
POdsumowujac w meczu z avkiem nie moglem wygralem za to moglem stawic wiekszy opor przeciwnikowi a z toxem zabraklo mi troszke szczescia i ogrania turniejowego poprostu czasem ponosila mnie fantazja i pchalem sie z niedostateczna iloscia hp na jego lg :P
Chcialem pozdrowic wszystkich organizatorow w tym marte ktora mnie caly czas przesladowala wszystkich ktorych poznalem i tych ktorych nie poznalem GG!
Nick:ProX Dodano:2005-11-03 13:29:48 Wpis:maslo bez zadnych mixow ;- ]pozatym niedlugo beda demka z NT ja mam narazie jedno swoje z atim na ztn jak ktos chce to sie do mnie moze zglosic ;)))
Nick:Gut3k Dodano:2005-10-31 20:22:52 Wpis:MasMix =-D
Nick:thrawn Dodano:2005-10-29 18:44:25 Wpis:i sranie... a wszystko to matrix
Nick:Gut3k Dodano:2005-10-29 10:55:14 Wpis:Zycie
Nick:pavulon Dodano:2005-10-28 19:09:39 Wpis:no no widze ze nastepny dorósł
Nick:Gut3k Dodano:2005-10-28 12:57:06 Wpis:Wypraszam sobie ... od *****olenia bzdur to jestes tu TY =-DDDDDDDD
Nick:thrawn Dodano:2005-10-28 12:19:17 Wpis:ej no odzywac sie a nie pitolic bzdur ^^