« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Nick:tomek Dodano:2003-10-28 10:52:29 Wpis:Już praktycznie nie będę miał netu, to może znajdę chwilkę i poskanuję jakieś zdjątka. Nazbierało się ich troszkę :)
!
Nick:Luthien Dodano:2003-10-27 21:59:34 Wpis:Miło Cię poznać Maju, ale chyba masz inaczej na imię (z tego co pamiętam) :) Może kiedyś się spotkamy gdzieś na czacie i poplotkujemy swobodnie :)
Macie rację, że facet nie może mieć za dużo wolności :P
Pozdrawiam wszystkich :)))
!
Nick:czarownica Dodano:2003-10-27 21:42:16 Wpis:Hmm racja Madziu:P. A teraz zboczę tak troszkę z tematu:P Ja tu kiedyś miałam obiecane nowe zdjątka!!! I tak biedna czarownica czeka i czeka a te wredne małpiszony nic nie robią jeno się nadrozują nawzajem i okłamują, że nikt nikogo nie nadzoruje;P. Weźcie się do roboty i dajcie tu wreście te obiecane zdjątka. Tyle miałam do powiedzenia ja-czarownica:P
!
Nick:Dusia Dodano:2003-10-27 19:27:34 Wpis:Ty Tomek jestes przykładem faceta który wszytsko robi sam:P dobrze, że Ania nad tym czuwa:P i robi to na tyle dyskretnie, że uważasz że jesteś samodzielnym dzieckiem:) buziaczki:D
!
Nick:_malenka_majeczka Dodano:2003-10-27 17:53:52 Wpis:...Tomku, niestety moj malzonek to zywy dowod na to ze jednak dozor jest niezbedny:))...ale Ciesze sie, ze Twoja zonka ma wiecej szczescia niz ja...:))
!
Nick:tomek Dodano:2003-10-27 14:46:33 Wpis:ja Wam dam nadzór :P Ja się swietnie sam upilnuję i nie potrzebuję do tego pomocy. To właśnie kobiet trzeba pilnować, żeby czegoś nie wywinęły ;) Dzięki za wpisik i za nieuzasadnione pochlebstwa, Maju :)
!
Nick:_malenka_majeczka Dodano:2003-10-26 18:05:53 Wpis:...wiesz...nadzor jakis musi byc nad facetem...chociazby pozorny:PP...;-)
!
Nick:Dusia Dodano:2003-10-26 12:52:31 Wpis:Nio prosze widze czytanie zza ramienia jest bardzo popularne:P trzeba uważać:P pozdrawiam:)
!
Nick:_malenka_majeczka Dodano:2003-10-26 12:29:30 Wpis:Aniu, Tomku...nie moglam sie nie wpisac i nie pozdrowic Was serdecznie:))...nie znamy sie osobiscie, ale znam Was z opowiadan mojego hmm...malzonka:)(...Bartka - jesli ktos by pytal...)i z rozmow czytanych zza jego ramienia...sympatyczna z was Parka...caluski dla Was obojga...
!
Nick:Dusia Dodano:2003-10-20 22:14:10 Wpis:Oj nie było mnie tu tydzień:P nadrabiam zaległości: pozdrowionka:))) i życze cieplutkiego dnia, bo u mnie zamarznąć można i bez zimowych kurtek ani rusz:(((
!
Nick:Luth Dodano:2003-10-14 20:45:35 Wpis::)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Pozdrawiam
!
Nick:Dusia Dodano:2003-10-13 20:44:03 Wpis:Aż się zarumieniłam słuchając Ciebie:))) wyjątkowe życzenia dla wyjątkowych osób Aniu, pamietaj o tym:))) również przesyłam buziaczki i pozdrowionka
!
Nick:Luth Dodano:2003-10-13 17:34:27 Wpis:Jeszcze raz wieeeeeelki cmoooooooooookas za te wszystkie życzenia Dusiu.
Jesteś wyjątkową osóbką :)))
Pozdrawiam Cię serdecznie.
!
Nick:Dusia Dodano:2003-10-10 11:39:15 Wpis:Mam nadzieje, że góry były dostatecznie wysokie i ośnieżone:)))
cmokas, wszystkiego najlepszego- dużó usmiechu, słoneczka, zadowolenia z "drugiej połóweczki":) oddanych przyjaciół, spokoju w pracy.... i spełnienia marzeń, tych na dnie serduszka, najskrytszych....:) i..... (sama wiesz czego pragniesz najlepiej i tego Ci życzę:))
!
Nick:Dusia Dodano:2003-10-03 18:51:49 Wpis:hm czekam aż na stronce pojawi się napis: nowe zdjęcia w dziale:"Fotografie" i data jakaś pażdziernikowa 2003r:P bo już mi się znudziło to "new" przy lipcowej:P pozdrawiam
!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.