« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »
Nick:plastek Dodano:2004-07-01 15:51:23 Url:- Wpis:Jezdem bedok od urodzenia. Kocham moje miasto a szczególnie gaj gdzie walę kwasy
!
Nick:pauletta Dodano:2004-06-16 10:21:37 Wpis:pozdrawiam garwolin moje miasto w którym mieszka moja rodzina bliska kocham was
!
Nick:Kasia Dodano:2004-06-09 22:40:31 Url:#### Wpis:pozdro dla wszystkich garwolaków! Kordianie strona chu**** (zartowalam!)
!
Nick:Hiacynta Dodano:2004-06-08 16:19:14 Url:brak Wpis:Jestem zawiedziona gdyż na stronie Garwolina nie znalazłam informacji dotyczących kościołów a przecież w Garwolinie małym mieście jest kościołów chyba 200!!! czekam na odp. i gorąco pozdrawiam!!!
!
Nick:Ted Dodano:2004-06-08 09:58:15 Wpis:Wstyd !
W internecie nie mogę znależć planu miasta Garwolina.
Garwolinianie - do roboty - czekam na info
!
Nick:Tomek G Dodano:2004-06-07 22:13:55 Wpis:Mieszkałem w Garwolinie. Pamietam z dzieciństwa że G-lin miał swoje specyficzne nazwy miejsc. Ciekawe czy małolaci potrafią zidentyfikować takie rejony miasta jak "Błonia", "Zakręty", "Aleksandrówka", "Stare pekaesy", "Budzeń", "Gaj", "Hyclówka", "Głodne miasto" - sam się dziwie że jeszcze to pamiętam.
!
Nick:Piękna nieznajoma Dodano:2004-06-05 22:40:47 Url:To tajemnica Wpis:Super fajna stronka. Nie podoba mi się tylko fotka \"jedynki\" (Szkoły podstawowej nr. 1 G-lin
!
Nick:Madzia Dodano:2004-06-05 20:03:49 Url:brak Wpis:Garwolin jest miastem ciekawym i fajnym.
W Garwolinie już byłam wszędzie. Lubię chdzić na plac zabaw z mamą no bo przecież mam tylko pięć lat a te wiadomości pomaga mi pisać mama.
!
Nick:Budrys Dodano:2004-06-04 17:50:49 Wpis:Przyjezdzam na chlanie
!
Nick:goshka Dodano:2004-05-29 11:19:13 Wpis:Byłam w Garwolinie pare razy i z przyjemność stwierdzam,że bardzo ładne miasteczko.Pozdrawiam Gosia z Zielonej Góry
!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.