Witaj w księdze należącej do serwisu www.etiennette.esite.pl :-)

« 1 2 3 4 5 6 ... 53 54 55 56 57 »
Nick:klaudia Dodano:2010-07-09 23:43:14 Wpis:Kochana Eti!
Jesteś prześlicznym dzieciątkiem...
Bardzo podoba mi się piosenka twojej mamy skierowana do Ciebie "Do E." Jest przepiękna. Bardzo lubię całą twoją rodzinkę i pozdrawiam serdecznie. Rośnij zdrowo Eti... :)
!
Nick:klaudia Dodano:2010-07-09 23:40:09 Wpis:Kochana Eti!
Jesteś prześlicznym dzieciątkiem...
Bardzo podoba mi się piosenka twojej mamy skierowana do Ciebie "Do E." Jest przepiękna. Bardzo lubię całą twoją rodzinkę i pozdrawiam serdecznie. Rośnij zdrowo Eti... :)
!
Nick:Paulina Dodano:2009-05-22 07:41:30 Wpis:Cześć Etiennette! Wiem, że sama tego jeszcze nie przeczytasz, ale mama napewno Ci to przeczyta. A więc chciałam Ci powiedzieć że ty i twoje rodzeństwo jesteście najpiękniejszymi dziećmi na świecie.Twoi rodzice są najlepsi, uwielbiam słuchać ich piosenek, SĄ ŚLICZNE!!! Pozdrawiam Was wszystkich! Etusia,ucałuj rodziców. Pa pa !
!
Nick:Aleksandra.11@tlen.pl Dodano:2009-04-12 06:36:06 Wpis:Cześć Eti!Bardzo cię lubię zresztą twoich rodziców też i twoją siostrzyczkę!!!;);)Jak możesz to przekaż mamusi że ma najlepszy głos pod słońcem i zapytaj się czy ma Gadu-Gadu.;D Pozdrawiam Ola
!
Nick:justyna Dodano:2009-04-02 20:02:09 Wpis:cześć eti!jesem fanką twoich rodziców...i twoją też!kocham was!pa
!
Nick:karol Dodano:2009-02-01 16:33:13 Wpis:a wlasnie ....nie widzialam zdjec twojej siostrzyczki?
!
Nick:Karola Dodano:2009-02-01 16:29:06 Wpis:Drogi anioleczku!
Rosnij zdrowo i badz zawsze usmiechnieta!
moja Amelie ma 5 miesiecy i pozdrawia Ciebie serdecznie!
Stronka sliczna,ale Ty jestes jeszcze piekniejsza,taka tatusiowa...wykapany tatus"ale to tak jest z coreczkami,moja rowniez tatusiowa.
!
Nick:Karcja Dodano:2009-01-23 18:25:12 Wpis:Hej Eti!!

Masz bardzo ładną stronę i ty też jesteś bardzo ślicznym
dzieckiem!! :) Mam nadzieje że jak urośniesz to będziesz taka ładna jak twoja mama!! :)

Pozdrawiam!!!
!
Nick:Doyna Dodano:2008-12-16 17:35:20 Url:http://www.etiennette-wisniewska.blog.onet.pl Wpis:Hejjj:* Masz cudowną stronę, podziwiam za serce jakie wkładasz w prowadzenie jej. Zapraszam Cię serdecznie na mój blog www.etiennette-wisniewska.blog.onet.pl, pomimo nazwy, dotyczyc on całej Rodziny Wiśniewskich:)
!
Nick:syzmańskie z włocławka Dodano:2008-09-17 22:13:21 Wpis:Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie - moc uścisków masz od nas

wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek Etiennette

szymanskie z włocławka
!
« 1 2 3 4 5 6 ... 53 54 55 56 57 »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.