Sebastian Lubański

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 62 63 64 65 66 »
Nick:Paula Dodano:2007-03-02 15:30:24 Url:Magda-Pechacz.prv.pl Wpis:Hej :) Stronka jak zwykle boska :) Oj, jak dawno juz tu nie byłam :PP Grafika czaderska no i ilosc materiałów w galerii i plikach poprostu powala na kolana! Buzi:* i zapraszam na moja strone:)
!
Nick:Prihi Dodano:2007-03-01 10:17:41 Url:www.mw-mandaryna.blog.onet.pl Wpis:Witam :)
Stronka Seby jak zawsze świetna ! I tak trzymać życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu się www.
Pozdrawiam buźiaki :*
Ps. Zapraszam na : www.cf-mandaryna.bo.pl
Już wkrótce wielkieee otwarcie :)
!
Nick:lavia_mds Dodano:2007-02-27 11:10:43 Url:www.mandarynadancestudio.blog.onet.pl Wpis:Witam Kochana Kikaa i Sebuś ...
No my fanki Seby będziemy na tą niespodziankę czekac...

Stronka jest super i zapraszam do mnie bo jest nowa grafika ...
Mam nadzieję że Mama Sebastiana do też wpadnie bo tam też jest o balecie...

Pozdrawiam wszystkich...
Buźka...
!
Nick:mama Seby Dodano:2007-02-25 22:40:13 Wpis:Dzięki Edytko za prowadzenie strony.Mam nadzieję, że ta również będzie interesująca.Pewnie będę na niej częściej niż Sebek, bo jest teraz bardzo zajęty - ale wkrótce ogromna niespodzianka dla wszystkich odwiedzających stronę Seby.Pozdrawiam wszystkie Fanki i czekajcie na niespodziankę - a jest na co !!!
!
Nick:ala Dodano:2007-02-24 17:55:23 Url:www.gosiaandrzejewicz.bee.pl Wpis:Hejka:D
Widze ze nowa webmasterka no napewno sobie Kikaa poradzi tak jak radziła sobie swietnie Edyta:DNo super te nowe fotki:)Podrawiam i zycze powodzenia w dalszym prowadzeniu stronki:)
!
Nick:Paula i Asia z lublina Dodano:2007-02-22 22:19:26 Wpis:Hej!
Stronka bardzo nam sie podoba i mamy nadzieje że będzie często aktualizowana.
Pozdrowionka dla rewelacyjnego Sebastianka i webmasterki:)
!
Nick:Ola 'Grendzia' Dodano:2007-02-20 18:41:53 Url:www.joasia-sikorska.prv.pl Wpis:Seba, mam tylko nadzieję, że w głębi duszy jesteś nadal tym Sebastianem, którym byłeś kiedy przyszedłeś do MDS ... Pozdrawiam i życzę powodzenia ...
!
Nick:Karolina Dodano:2007-02-19 17:43:46 Url:www.piotrek-glodek.prv.pl Wpis:nO nO wiec zycze powodzenia wdalszym prowadzeniu strony Licze na częste newsy i zdjecia i wogole:) Kikaa a co z twoja www?? Pozdrawiam
!
Nick:kaMi Dodano:2007-02-18 16:30:51 Url:adamkoscielniak.prv.pl Wpis:Hmm... Niemam pojecia jak teraz bedzie wygladała www ... Mam nadzieje ,ze Kika sobie poradz.. Ale juz napewno nie bedzie tej jedynej zwariowanej Edytki , która zawsze potrafiła sobie poradzić..Nom cóż ludzie dorastaja hehe i zaczynaja układac sobie własne życie isc własnymi sciezkami bo to bardzo wazne ...

Edytko bedzie mi ciebie brakowało .. bo tylko ty potrafiłas mnie zrozumiec i pomuc nam wszystkim w kazdej sytułacji :( Tylko ty potrafiłas powiedzieć sała prawde nie obijajac w bawełne. Tak za***iscie poprowadzić www i tylko Ty potrafiłas prowadzić ta www z takim oddaniem :))Oddałas w nia cała siebie przez te 2 latka :((( Ale to już przeszłości niestety .. ale ja i tak bede zawsze uwazała sie za Webke tej www bo tylko ty walczyłas o to wszystko hehe :)))).... Buziaki dla Seby trzymaj sie chłopaku hehhe .....I spełniaj swoje marzenia :))))
!
Nick:anita Dodano:2007-02-18 15:14:07 Wpis::( teraz tylko bol i smutek -sebastianie lubanski jestes naprawde spoko zaluje ze cie lulka nie poznala:(
!
Nick:shiri Dodano:2007-02-18 13:14:11 Url:www.borys-czapiewski.prv.pl Wpis:edytka szkoda, że już nie prowadzisz www o sebie, ale jestem pewna że kika poradzi sobie świetnie :) kika czekam na newsika :* buziaczki
!
Nick:SpokoOla Dodano:2007-02-15 20:32:47 Wpis:ta koleznka ktora napisala ponizej ma 100% racje odezwijce sie dziewczyny i uwerzcie
!
Nick:anitka Dodano:2007-02-15 18:58:17 Wpis:czesc pisalam wczoraj moja przyjaciolka zostala oszukana prosze o kontakt z osobami ktore mialy kontak z podszywajacym sie oszusta pod sebastiana lubanskiego moj numer gg 5872697 nawet luiza napisala na pocvzte do prawdziwego seby jezeli sebastianie wchodzisz na swoja strone i wpisy lub ty webmasterko prosze o kontakt to wazne
!
Nick:karotka Dodano:2007-02-14 14:13:29 Wpis:czesc jezeli jest ktos kto chcialby zemna porozmawiac prosze o kontakt na numer 516582168 oddzwonie wystarczy puscic syg pozdrawiam sebastiana lubanskiego -chodzi o cala prawde
!
Nick:eDi_SzCzecin Dodano:2007-02-14 13:01:47 Wpis:Siemanko !!

Chciałabym Wam przekazać tylko tyle, że od dnia dzisiejszego nie prowadzę już tego serwisu . ,, Nie myślcie " , że zostawiam stronę no i Was dlatego , że pokłociłam się z Sebą czy już mnie nie interesuję itp chodzi o to, że obecnie nie mam komputera w domku i już tak bywa , a strona przecież musi być aktualizowana ! Stronę przekazuje w dobre ręce - Karolinie ( www.m-d-s-.xt.pl ) i jestem pewna w 100 % , ze bedzie wkładala w prowadzenie strony całe swoje serducho jak dotychczas ja to robiłam ! Chciałabym podziękować Sebastianowi za te dwa cudowne latka , za to że był ze mną w złych i dobrych chwilach prowadzenia serwisu. Sebek pamiętaj , że nie żałuje tego dnia w którym Cię poznałam ! Wspominam go bardzo mile ! Dzięki Ci za wszystko !! Chciałabym również podziękować Wam kochani za to, że przez ten cudowny czas byliście z nami ! Śledziliscie poczynania strony i Sebastiana gdyby nie Wy nie było by nas ! Dzięki za każde miłe słowa dodające otuchy i za te mniej miłe :) Każde mnie podbudowały w jakiś sposób !! Dzięx jeszcze raz !!

Całuje gorąco i ŻEGNAM !!! :*:*:*
!
Nick:Quba Dodano:2007-02-14 10:20:56 Url:www.golbaluxwiazownica.com Wpis:Piękna strona tylko pozazdrościć raz od święta aktualizacje, zero nowości naprawdę oby tak dalej :D:D
!
Nick:Eunika Dodano:2007-02-06 11:47:21 Wpis:Piekna strona! Bardzo profesjonalna!!!Szkoda ze nie ma chatu :-(
Webmasterka strony tez jest sliczna i jak widac baardzo utalentowana!
Seba jest naj tancerzem!!!
Pozdrawiam fanow Seby!
!
Nick:Vivcia kochana loli ;* Dodano:2007-02-02 12:34:08 Wpis:UUU JAK JA TU DAWNO NIE BYŁAM KOCHANI :*:*:* MOJE MISIACZKI :*:* EDYSIA JAK ZWYKLE AKTYWNA W STRONCE *:*:*: SLICZNIE KOCHANIE SEBUS SLICZNIUTKIE ZDJECIA POZDRAWIAM WAS ANIOŁKI :*:*:* NA KONCERCIKU W POZNANIU SIE ZOBACZYMY AJJJ BUZIAKI LOOOOVVVVEEE :*:*:*:*
!
Nick:darka Dodano:2007-01-22 13:54:08 Wpis:mandaryna bzytko spiewasz ale ładnie tanczysz:)aaaa niewyaywaj dody bo ona jest spoko laska:)
!
Nick:JUSTA Dodano:2007-01-19 13:31:40 Wpis:czesc seba widziałam ciebie ostatni raz w lublinie i tęsknie pozdrowienia dla ciebie i całego baletu oraz dla martuni i jej dzieciaków.papapapapa :)
!
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 62 63 64 65 66 »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.