KOMENTARZE

<1>

2003-06-05 21:50:08
Co do Aktualizacji!!!!!!!
Nie mam dostepu do Internetu od soboty, gdyż co 10 min mi sie rozłancza. Wczoraj moja mam dzwoniła do Inetrii i powiedzieli, ze maja ogólnie problemy z połączeniem sie do serweru. Niestety nie wie, kiedy wszystko bedzie dobrze działać. Nie wiem, kiedy bedzie kolejna aktualizacji, a mam juz dużo dodane, jednak nic nie moge wpuscić, bo np 10 tapet wgrywa się 15 min, lub nawet 20 min, a Internet dosłowie rozłancza się do 7-10min. Musicie mnie zrozumieć. Jednak następna aktualizacja( mam nadzieję, ze jeszcze w tym tygodniu) bedzie bardzo duża!!!!!!!!!! Tak, jak za starych dobrych czasów. Wim, że zawsze to obiecuje i nie jest tak, ale to naprawde nie moja wina. Całuski, pozdrowionka:
Wiola
P.S. Ostatnio czesto dostaje wirusy na mój adres e-mail. Jak tak bedzie dalej, to bedę musiała go zmienic. Naszczęście jak narazie rzaden mi nic nie uszkodził.

2003-06-05 13:08:57
Czemu w środe nie było aktualizacji?

2003-06-02 19:18:46
Co do opowiadań to nie moge się doczekac kolejnych części Polygramu. Vickuś pisz dalej!!

2003-06-02 08:34:28
bardzo podoba mi sie opowiadanko co do sobotniego serialu ! jeju dziewczyno masz talent!!!!

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.