chyba jakas pomylka ... orion ni przyszedl i tymawa tesh nie ... wiec ... po zero pkt powinno by c :P

Prosiłbym jeszcze sędziego o strzelców z meczu Nicponia-Hetman.!

2007-02-20 17:36:19
Betker podaj mi strzelców z Waszego meczu.! Pzdr

2007-02-18 03:49:07
nieusprawiedliwiam sie .... ale inaczej wygladala by gra z Pionkiem .... wiecej ludzi na zmiane ... pierwsza polowa byla extra ...a w drugiej tak jak piszesz ... dalismy ciala ... chlopacy mysleli ze juz po meczu ... i zostawili caly tyl wolny ... szansy nie mialem ;/

2007-02-18 02:32:18
poprostu daliscie ciala w meczu z orionem a teraz wytlumaczenia szukacie to proste wygrywajac 3:0 byliscie pewni zwyciestwa i to was zgubilo a jak juz wam zaczeli strzelac brameczki nie mogliscie sie pozbierac no i na koncu fuksem ta czwarta bramka mieliscie naprawde szczescie. Pozdro dla all

2007-02-14 21:17:57
za zolte kartki .. 3 mial ;/

2007-02-14 17:39:05
no a czemu pion nie gral???

2007-02-14 15:02:42
a u nas jedna przegrana bo apacza nie bylo .. a w mecz z Orionem ... Emul zwichnal noge .. i nikogo na zmiane nei mielismy ... zreszta bez pionka ... to tesh oslabienie :(

2007-02-14 13:40:49
jeden remis dzonego nie bylo dlatego

2007-02-14 10:14:07
hehe ... Afryk nie jak zwykle ... bo z nami remis byl :)

2007-02-13 21:28:48
a my jak zwykle wygrana ... a mecz bardziej fascynujacy bo nie byliscie skupieni... z nami graliscie swietnie kwestia podejscia pozdro

2007-02-13 20:03:39
1 polowa tego meczu byla Extra w naszym wykonaniu ... ale 2 to niezbyt ciekawa .... do przerwy 3:0 i sie chlopacy zapedzili .... a tu w 5 minut 4 bramki nam wsadzili ... brak obrony ... ehh .. najlepiej na bramkarza wszystko .... coz ... 3 miejsce trzeba bronic ... :)

2007-02-13 15:47:44
No no ... ale trzeba przyznać że mecz Mewa - Orion ... był bardziej ciekawy ni mecz Mewa - Sparta ... dadul ... karnego by strzelił i po meczu ... ale przelobował ... ale Orion nigdy chyba sie oduczy faulować ... Pzd. Dla Betkera, dadula, piona, apacza, emula, stony, i t d , no i Sumsa i guta ...

2007-02-11 20:24:40
gadajcie sobie zdrow .......... gdyby nie jeden slabszy mecz z Hetmanem byloby pierwsze .... teraz tylko wygrac z Orionem ... Pozdro dla kibicow Mewe : Suma ... i Guta i Zena :)